WYDARZENIA

Kalendarz wydarzeń

22.09.2018 DZIEŃ OTWARTY I WYPRZEDAŻ GARAŻOWA
22.09.2018
Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 września na osiedlu Małe Wilczyce. W godzinach 10-14 do Państwa dyspozycji będą przedstawiciele działu sprzedaży oraz nasi architekci, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i sugestie.
Dodatkowo tego dnia zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w sąsiedzkiej wyprzedaży garażowej na osiedlu Małe Wilczyce. Aby dołączyć do akcji, wystarczy wystawić przed domem stoisko (forma dowolna) z przedmiotami przeznaczonymi do sprzedaży, oddania czy wymiany. Tego dnia przewidzieliśmy dla Państwa kilka atrakcji- dla dzieci przygotowaliśmy słodki poczęstunek, natomiast dorosłych z całą pewnością zaciekawi prezentacja rzeźb Pana Stanisława Wysockiego, wrocławskiego artysty rzeźby, autora m.in. "Powodzianki" znajdującej się przy Moście Uniwersyteckim.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.malewilczyce.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję