Promocje

 

Regulamin Programu „BLACK WEEK”

 

§ 1. Postanowienia ogólne

  1. Niniejszy regulamin („Regulamin") określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w programie „BLACK WEEK”.
  2. Organizatorem Programu „BLACK WEEK” jest BNM-1 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu  (50-449), przy ul. Krasińskiego 15A/30, NIP 897-17-18-856, REGON 020332962 („Organizator”).
  3. Program „BLACK WEEK” polega na udzieleniu rabatu w wysokości 20 000zł brutto na zakup od Organizatora domu lub lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej  w ramach siódmego etapu inwestycji Małe Wilczyce (obniżka nie obejmuje lokali mieszkalnych i domów jednorodzinnych sprzedawanych w ramach szóstego etapu inwestycji )
  4. Program „BLACK WEEK” trwa od 18do 29listopada 2019 roku. Program „BLACK WEEK” jest limitowany, obejmuje sprzedaż dziesięciu dowolnych mieszkań lub domów z siódmego etapu inwestycji Małe Wilczycei może się zakończyć przed 29 listopada po wyczerpaniu powyższego limitu.
  5. Udział w Programie jest dobrowolny.

 

§ 2. Uczestnicy Programu „BLACK WEEK”

 

  1. W Programie „BLACK WEEK” mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, które w terminie od 18.11.2019 roku do 29.11.2019 roku zawrą z Organizatorem umowę rezerwacyjną na dom lub lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej w ramach siódmego etapu inwestycji Małe Wilczyce i zapłacą opłatę rezerwacyjnąoraz  w terminie do 31 tycznia 2020 roku podpiszą w formie aktu notarialnego umowę deweloperską i zapłacą pierwszą transzę w wysokości określonej w umowie deweloperskiej.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.malewilczyce.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję