BNM Development

BNM - 1

to dynamicznie rozwijająca się spółka realizująca swoje projekty przede wszystkim na rynku  wrocławskim. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku i od tej pory zrealizowała szereg projektów mieszkaniowych (m.in. osiedle Centauris wspólnie z Vantage Development, kamienicę przy ul. Krasińskiego 15a, osiedle Małe Wilczyce oraz dwie kamienice mieszkalno-usługowe w Dzierżoniowie).

 
Powstające inwestycje zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach lub okolicach miasta. Dzięki odpowiedniemu podejściu architektonicznemu, wygodnej i przyjaznej infrastrukturze powstają komfortowe przestrzenie tworzące unikatowe i wygodne miejsca do życia. 

 
Nasza największa inwestycja mieszkaniowa to projekt, realizowany na terenie o powierzchni niemal 20 ha położony na granicy Psiego Pola i Kiełczowa. Małe Wilczyce są nową, wielofunkcyjną dzielnicą miasta, odpowiadającą w pełni na oczekiwania i potrzeby codziennego życia jej mieszkańców. Bliskość centrum, komunikacja miejska, zlokalizowane w najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej oraz rozległe tereny zielone, sprawiają że jest to chętnie wybierana inwestycja przez klientów z różnych stron Wrocławia.

 

Deweloper przyjazny

Mieszkania i domy buduje od 14 lat. BNM Development, prowadzący superatrakcyjną inwestycję Małe Wilczyce, ma w swoim koncie prestiżowe realizacje.

Mieszkania Wilczyce Kiełczów, które budowane są obok domów w atrakcyjnych Małych Wilczycach, są kolejnymi po powstałym już szeregu projektów mieszkaniowych, które prowadziła firma BNM Development.


Razem z VantageDevelopment, BNM Development zrealizował osiedle Centauris. Powstało, jak większość projektów prowadzonych przez firmę, we Wrocławiu, zaledwie 4 km od Rynku, w pobliżu parku Skowroniego.
Wówczas deweloper, który dziś może się pochwalić szukającym nowych mieszkań we Wrocławiu, a przede wszystkim nowych mieszkań na Psim Polu, że pracował w prestiżowym miejscu Krzyki – Borek. A dziś wielu Klientów chwali go, szukając dewelopera w Kiełczowie.


Centauris to powstałe w ładnym otoczeniu kameralne osiedle. Pobliski park Skowroni zapewnia mieszkańcom kwartału ulic: Ślężnej, Działkowej i Brossa dostęp do aktywnego wypoczynku. Są tam punkty usługowe, plac zabaw, podziemny parking i wiele innych atrakcji.


Jeśli pamiętają Państwo poniemiecką kamienicę przy ul. Krasińskiego 15a i widzieli ją po wzorcowo przeprowadzonej modernizacji, na pewno docenią Państwo pracę firmy BNM. Firma odkryła piękno kamienicy. BNM Development zrealizowała też dwie kamienice mieszkalno-usługowe w dolnośląskim Dzierżoniowie.


Kiedy szukamy dewelopera przyjaznego i mogącego zapewnić nam siedzibę blisko centrum Wrocławia, ale pozbawioną niedogodności związanych z mieszkaniem w centrum, myśląc „deweloper Psie Pole”, myślimy o Małych Wilczycach. Tu znajdziemy wygodne mieszkania z ogródkiem, a mieszkania pod Wrocławiem są poszukiwane, bo ich atrakcyjność rośnie.


Małe Wilczyce to inwestycja realizowana właśnie przez BNM Development, firma buduje domy i mieszkania w zabudowie szeregowej, tworząc nowoczesne osiedle. Jego powierzchnia wynosi niemal 20 ha, Małe Wilczyce leżą na granicy Psiego Pola i Kiełczowa.


Do centrum miasta jest blisko, osiedle jest dobrze skomunikowane, są tam tereny zielone, wiele punktów usługowych, handlowych i kulturalnych. Szukając mieszkania lub domu przez odpowiedź na hasło „Kiełczów domy deweloper”, trafimy na Małe Wilczyce.


Właśnie tu deweloper stawia 400 budynków, oferta jest interesująca ze względu na położenie osiedla i zastosowane rozwiązania.

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.malewilczyce.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję