DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ SPÓŁKA BNM

realizuje inwestycje budowlane od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej finalizować projekty nie tylko na rynku wrocławskich nieruchomości. Tu z sukcesem realizowała budowę osiedla Centauris wspólnie z Vantage Development, a także kamienicy przy ul. Krasińskiego 15a.

Zatrudnienie specjalistów owocuje projektami na miarę nowych czasów. Firma buduje domy także na własnych nieruchomościach położonych w atrakcyjnych lokalizacjach. Wizjonerskie podejście do nowych projektów gwarantuje rozwój firmy i zadowolenie klientów.

 

Osiedle M A Ł E   W I L C Z Y C E to sztandarowe przedsięwzięcie BNM realizowane przy udziale znakomitych specjalistów różnych dziedzin związanych z nieruchomościami. Na powierzchni prawie 20 ha powstaje osiedle, w którym jakość, funkcjonalność i najwyższe standardy są cechą wyróżniającą inwestycję spośród wielu powstających w tej okolicy.

 
Lokalizacja Małych Wilczyc gwarantuje dostęp do licznych terenów zielonych i dobrą komunikację z miejskimi udogodnieniami. Mieszkania dwupoziomowe, mieszkania w szeregówkach i domy szeregowe wybierają mieszkańcy Wrocławia, jako doskonałą alternatywę dla wielkomiejskiego budownictwa wielorodzinnego. W związku z dużym zainteresowaniem domami i mieszkaniami w Wilczycach firma rozpoczęła kolejny etap rozbudowy osiedla. Oferta nieruchomości położonych na granicy Psiego Pola i Kiełczowa spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Potwierdzają to setki podpisanych umów i zadowolenie mieszkańców.

 

Deweloper przyjazny

 
Firma BNM w działalności deweloperskiej stawia na współpracę z zaangażowanym zespołem, harmonię powstających nieruchomości z ich otoczeniem, a także na wysoką jakość wykonania.

 
Inwestycje realizowane są w atrakcyjnych lokalizacjach z poszanowaniem istniejącej zieleni, która uzupełniana jest nowymi przestrzeniami do wypoczynku i relaksu. Dbałość o małą architekturę, plac zabaw, wygodną komunikację wewnątrz osiedla stwarza komfortową przestrzeń zachęcającą do wspólnego spędzania wolnego czasu w przyjaznym otoczeniu.